X
تبلیغات
رایتل

پرسپولیس را به من بدهند قهرمان می‌کنم

 پرسپولیس را به من بدهند قهرمان می‌کنم
سرمربی پیشین تیم فوتبال آلومینیوم گفت: «این پرسپولیس را با این هزینه‌ها به من بدهند قهرمان می‌کنم.»


فارس:اکبر میثاقیان در مورد برکناری‌اش از آلومینیوم هرمزگان اظهار داشت: «بروید از مدیران بپرسید که چرا چنین تصمیماتی می‌گیرند.می‌خواهند با آبروی ما بازی کنند، من که اکنون این صحبت‌ها را انجام می‌دهم کنار مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هستم و مشکلی با او ندارم و معتقدم که مدیرعامل این تیم را فریب دادند.»


وی افزود: «مدیرعامل ما جوان است و به قدری این دلال‌ها به او فشار آوردند که مجبور شد چنین تصمیمی بگیرد اما من چون آدم عصبانی هستم و دلال‌ها از من می‌ترسند سراغم نمی‌آیند.»


میثاقیان در پاسخ به این سؤال که چقدر معتقد است مباحث فنی باعث شد تا باشگاه آلومینیوم چنین تصمیمی بگیرد اظهار داشت: «کدام بحث فنی؟ شما اینجا نبودید ببینید که من از هفته اول تا بیست و پنجم چه مشکلاتی داشتم ولی با همه این مسائل تیم را نگه داشته‌ام. مثلاً قرار بود در پایان لیگ چه اتفاقی بیافتد نهایت این تیم به پلی‌آف می‌رسید من که خودم پلی‌آف باز هستم. همین حالا هرجا بروم تیم را نگه می‌دارم.»


وی افزود: «باید اینجا باشید تا موجه کارهایی که من برای این تیم انجام دادم بشوید. از دور نمی‌توانید قضاوت کنید. من سه ماه اصلا به خانه‌ام در مشهد نرفته‌ام حتی برای تمرینات ریکاوری اینجا بودم. حال مادر خانمم خوب نیست اما من فرصت نکردم به او سر بزنم. با همه فشارها تیم را تنهایی جمع می‌کردم و بضاعت زیادی نداشتیم.»


میثاقیان ادامه داد: «باید تمام سوابق مربیگری من را به همه دنیا معرفی کنید. چه کسی می‌تواند مثل من تیم را از لیگ یک بالا بیاورد آن هم در شرایطی که 6-7ماه بازیکنان اعتصاب می‌کردند. بروید رصد کنید ببینید کدام تیم لیگ یکی که با مشکلات مالی روبروست توانسته به لیگ برتر بیاید. من یک سؤالی دارم از تیم‌های پایین جدول در حال حاضر کدام از همه مهمتر هستند. آیا تیمی مثل ذوب‌آهن که اکنون در پایین جدول است به خاطر شرایطش باید خودکشی کند؟ حتما مدیران آلومینیوم می‌خواستند به تیم شوک وارد کنند، امیدوارم که این تیم با پرویز خان مظلومی در لیگ بماند.»


سرمربی برکنار شده آلومینیوم ادامه داد: «فقط این حرف را نزنید که من نمی‌توانم در لیگ برتر کار کنم چون شما ندیدید در این مدت چه زحمتها کشیدم، این پرسپولیس را با این هزینه‌ها به من بدهند قهرمان می‌کنم. من همیشه در تیم‌های پرمشغله کار کرده‌ام و کارم را بلدم.»
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ

منبع:farsnews.com